X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wielkość zarodka
Odpowiedz

Wielkość zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 2 tyg temu byłam na usg , które pokazało ze jestem w 7 T 1 d ciąży i to się faktycznie pokrywa z miesiączka , bo wiem kiedy wystąpiła owulacja . Zarodek miał 10.39 mm natomiast po 2 tyg na usg u innego doktora , nie będę ukrywać ze sprzęt gorszy … zarodek ma 1 cm76 mm i wiek ciążowy 8 t 2 dzień a powinien być 9 tydzień . Serduszko biło , zarodek nawet już się poruszał … ale wydaje mi się ze po 2 tyg to powinien mieć już ponad 2 cm napewno. Nie wiem co myśleć , ten lekarz stwierdził ze jest w porządku , ze to usg takie jest i 1 mm czasami robi duża różnice i jest błąd pomiaru . Ale 6 dni to jednak chyba duża różnica na tym etapie ciąży ….pomóżcie bo następna wizyta za 2 tyg a nie chce chodzić co 2 dni na usg …

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 15:29

  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na dwóch różnych sprzętach wynik zawsze prawie zawsze będzie różny. Ja niedawno robiłam genetyczne a 3 dni wcześniej u swojego lekarza i ciążą między jednym a drugim usg też tydzień różnicy.

    h44eugpjsrlghhn9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ