X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wyniki badań pierwszego trymestru
Odpowiedz

wyniki badań pierwszego trymestru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwiaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża, dwa dni temu robiłam pierwsze badania, i dziś dostałam wyniki (online), które strasznie mnie zmartwiły. W kilku pozycjach mam komentarz lekarza, że muszę się z nim skonsultować. Wizytę miałam zaplanowaną na 26.11, ale nie wiem, czy to nie będzie za późno??
    Wyszło mi między innymi:
    różyczka IGg - 63
    toksoplazmoza IGg - 0,1
    krew w moczu
    za mała ilość: hemoglobina, hematokryt, MCV, MCH.

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja na Twoim miejscu skonsultowalabym sie z lekarzem wczesniej, pewnie zastosuje jakies witaminy, albo leczenie, zeby poprawic Twoje wyniki krwi i moczu. Mysle, ze nie masz się co stresowac, ale wczesniejsza wzyta na pewno nie zaszkodzi :) A który to tydzien?

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Sylwiaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 :)

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ