X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki beta hcg po 72h
Odpowiedz

Wyniki beta hcg po 72h

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • noise-smile Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 06,05 robiłam pierwszą betę i wynik był 426, natomiast 09,5 po 72h wynik pokazał 1130. Czy przyrost jest prawidłowy?:-)

  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej :-)

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • noise-smile Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo:-)

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noise-smile wrote:
    Witam, 06,05 robiłam pierwszą betę i wynik był 426, natomiast 09,5 po 72h wynik pokazał 1130. Czy przyrost jest prawidłowy?:-)
    Jest cały temat o betaHCG, nie zakładajmy już nowych... :)

    h84f3e5e8fuu3igl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ