X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wyniki morfologi- prosze o pomoc
Odpowiedz

Wyniki morfologi- prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz sie co martwic,bo wyniki nie odbiegają duzo od normy..Od oceny jest lekarz i na pewno wszystkie wyniki jakos ze sobą musza współgrać ,żeby wystawi ocenę całego badania.
    Spokojnie,wg.mnie jest w normie..Tez na wynikach miałam tu
    za dużo..tam troche za Malo,a lekarz stwierdził,ze wyniki bardzo dobre.
    Nie masz co się martwić,naprawde..Możesz spac spokojnie i ze spokojem czekaj do wizyty:)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy dla kobiet w ciąży są nieco inne, jeśli nie odbiegają bardzo od normy to jest ok. Gdyby jednak była duża różnica, wówczas można bardzo się niepokoić. Jednak z mojego doświadczenia, przy wynikach krwi nawet jak są w normie, to lekarz zaleca jednak brać jakieś witaminy na zapas typu żelazo, magnez itp.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ