X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wysokie FSH
Odpowiedz

Wysokie FSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 14 marca, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 3tyg+2 dni, ciąża potwierdzona bhcg. Byłam dziś na badaniach i TSH wyszło 3,9.. masakra. Ft4 1,03 (normy0,83-1,43) a Ft3 4,18 (normy 3,0-4,70), a za to progesteron wyszedł bardzo spory bo aż 35,44. Jutro idę do endokrynologa, ale jestem po dwóch poronieniach i bardzo się boję, bo to TSH tragiczne. Mogłybyście się podzielić jakimiś doświadczeniami z niedoczynnością tarczycy w ciąży? I jak z tego wyszłyście? Czy wgl mam szanse na donoszenie tej ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 21:03

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 689 1189

    Wysłany: 14 marca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba masz na myśli TSH a nie FSH :) Progesteron masz piękny. Na tarczycę wydaje mi się, że po prostu dostaniesz lek. To częste w ciąży, że hormony tarczycy się „rozjeżdżają” :)

    Lus1a lubi tę wiadomość

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    USG połówkowe: 05.06 ✨

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 498 408

    Wysłany: 14 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie super że szybko to zbadalas, brawo, dostaniesz leki i wszystko będzie dobrze, na YouTube jest ginekolog który fajnie o tym opowiada także spokojnie, najważniejsze, że wiesz i możecie działać, powodzenia ❤️

    Lus1a lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ