X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..
Odpowiedz

Wzdęcia, gazy, niestrawność, mdłości..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja wiem, że to normalne, że mam mdłości, trochę szkoda że trwają cały dzień i odbierają mi sily do życia ale ok - takie uroki ciąży. Bardziej mnie jednak niepokoi to, że mam poczucie, że cokolwiek zjem to mi sie źle trawi, kręci mo w brzuchu, odbija się, mam brzuch wzdtęty że wyglądam jak co najmniej 4 miesiąc a jestem raczej szczupła i dopiero w 7 tygodniu, no i jeszcze taka głupia sprawa - mam straszne gazy tzn. mają okropny zapach, wiem że to głupio brzmi ale zwykle każdy jakoś znosi zapach swoich własnych gazów ale od kiedy jestem w ciąży to mam wrażenie, że wszystko mi gnije w jelitach. Napiszcie proszę czy ktoras z Was tez ma podobne objawy bo zastanawiam sie czy to tylko kwestia ciazy czy cos jeszcze. Nawet zbadalam kal na pasozyty na wszelki wypadek ale wyszlo ok wszystko.

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ