X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Za duży pęcherzyk zoltkowy
Odpowiedz

Za duży pęcherzyk zoltkowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś z Was miała za duży pęcherzyk zoltkowy? U mnie 7 mm, skończony 9 tydzień ciąży, serduszko pięknie bije ale bardzo się martwię, naczytałam się, ze to złe rokuje - poronienie lub wady płodu :( macie jakieś historie z tym związane? Bardzo proszę.

  • cynamon Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 11 lipca 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie to samo. 7 t 3 D wg USG, Ciąża młodsza o 7 dni niż z OM a pęcherzyk żółtkowy aż 8,1 mm. Czy ktoś miał podobną historię która skończyła się urodzeniem zdrowego maluszka?

    cynamonica

    ona 43 lat, on 43 lat

    7 ivf, 12 transferów...
    Invicta 2009: ivf po 3 latach starań ET :) pierwsze i udane, naturalny poród o czasie
    Invicta 2012 - ivf ET :) strata w 8tc,
    FET :(.
    Invicta IVF: 2017, FET :(, FET :(, FET :(, FET :(, FET :( c. biochemiczna
    zmiana kliniki Gameta 2019 1 x ET :(
    Invicta 2019 ET :(
    Novum 2021: ET :(

    po szczepieniach limfocytami w 2022:
    Bocian 2023
    7 IVF
    5 pęcherzyków, 7 komórek,
    blastocysta 5.1.1 oraz 2 zamrożone
    01.06.2023 ET 5.1.1
    6 dpt II
    7 dpt II
    9 dpt bhcg 165
    za duży pęcherzyk żółtkowy, Poronienie 8tcd

    13 FET:
    6 dpt bhcg 17
    8 dpt bhcg 31
    10 dpt bhcg 10 :(

    14 FET
    6 dniowa blastocysta:
    5 dpt cień II bhcg 12,7
    7 dpt słabe II a bhcg 101
    9 dpt bhcg 305
    13 dpt bhcg 1505
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ