X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Za mały Groszek.
Odpowiedz

Za mały Groszek.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 22 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;-) ja według ostatniej miesiączki która była 27 sierpnia zaczęłam właśnie 8 tydzień. U ginekologa byłam w 6t2d i zobaczyłam tylko pęcherzyk ciazowy. Teraz byłam w środę i był to 7t4d i zobaczyłam fasolke 3,4mm i akcje serca 124 na minutę. Ginekolog mówil, że jest wszystko w porządku mimo że ciąża jest dużo młodsza. Bądź dobrej myśli , nie zamartwiaj się :-)

    1b7pp2.png
  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 22 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ale nie pamiętam. A zdjęcia samego pęcherzyka nie dostalam... Jeśli mogę jakoś pomóc to mogę powiedzieć Ci, że na oko jak pamiętam to nie był duży.

    1b7pp2.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 22 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj.

    pierwsze USG miałam robione w 6 tyg i 1 dniu, to było ok 25 dni po owulacji, wówczas mój pęcherzyk miał 4 mm i pikało serduszko, ale jeszcze wtedy Pani Doktor nie mierzyła mi z jaką częstotliwością. Maleństwo w tym czasie bardzo szybko rośnie, dwa tygodnie później było to już 1,84 cm!! Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie wszystko dobrze!

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 22 października 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszka, ja byłam na pierwszej wizycie dokładnie 5t6d i też nie było widać zarodka i serducha. O rozmiarach pęcherzyka lekarz nic mi nie mówił, więc tu nie pomogę.
    Skończyło się tak jak widać w mojej stopce :)
    Trzymam kciuki, żeby u Ciebie było tak samo! :*

    Groszka lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • K27 Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Groszka, calkowicie sie z toba zgadzam. Jestem pierwszy raz w ciazy i tez nie sadzilam,ze tyle trosk i zmartwien przede mna. Dzieki bellybestfriend,a wlasciwie wszystkim uczestniczka ;) dowiedzialam sie mnostwa informacji, za co bardzo dziekuje! :)

    K28
    Aniolek 8tc 11.11.16
    Aniolki 6tc 06.03.17
    9wvsl6z.png
  • ket555 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzis stanęłam przed tym samym problemem . . Z miesiączki 7 tydz początek a z USG 5tyd koniec . Serduszka nie widac :( Teraz 10 dni czekania ależ sie martwię

    ket555
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ket555 u mnie w 5tc w jeden dzień (dzień krwawienia gdy bylam w szpitalu) nie było widać nic, następnego dnia był już pecherzyk ale po tygodniu na USG dalej nie bylo widać zarodka ani serduszka, dopiero w 8t2d zobaczyłam kropka z serduchem. Co się stresu najadłam to moje ale trzeba ten czas czekania przetrwac, będzie dobrze!!!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ