X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr zatrucie pokarmowe
Odpowiedz

zatrucie pokarmowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobiłam spaghetti i się zaczeło nie wiem może z pomidorami było coś nie tak albo mięso nie świeże w nocy myślałam że oszaleje z bólu brzucha. Wstałam zrobić siusiu i zaczeły się wymioty. Mam wrażenie że po nich poczułam się lepiej. Ale dziś nadal boli brzusio tyle że w porównaniu do wczoraj to mniej. Dużo piję wody ale boję się czy nie zaszkodziło to maluszkowi. Miała któraś z was podobną syt? Co robić kupić jakieś witaminki w aptece?

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja wymiotuje od kilku tygodni :-) i to bywalo, ze po 10 razy na dobe. Jesli mozesz pic i nie odwadniasz sie, to wszystko ok. Dziecko bedzie bralo wszystko co mu potrzebne z Twoich zapasow.

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście tylko wczoraj w nocy mam nadzieję że masz rację ale chyba już nigdy nie zjem spaghetti. A Tobie biedulko współczuję ale maluszek najważniejszy więc trzeba przetrwać :-) ja dzisiaj cały dzień pranie śpię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 13:48

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulin nie bój się. Ja może nie o wymiotach, ale o biegunkach. Ja mam chore jelita i załatwiam się samą krwią i nieprzetrawionym jedzonkiem ok 10 razy dziennie. Biegam ze strasznymi skórczami jelit. Zaostrzenie dostałam własnie wraz z wiadomością o ciąży. Bałam się, bo takie zaostrzenia kończą się u mnie anemią i w ogóle dożywianiem w szpitalu, ale jestem dobrej myśli. Dziewczyny na forum o tej chorobie piszą,że przez pół ciąży biegały nawet 20 razy na dobę do kibelka i mają zdrowe dzidzie. Więc wszystko będzie dobrze :))))

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie ale jeździ po żołądku okropnie. Na szczęście brzuch już nie boli. Dzięki Bogu mam wspaniałego męża wlasnie gotuje rosół <3

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. ja na szczescie mam same mdłosci ale do tego dziwny ból brzucha jak by zatrucie. Czy to normalene?

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatrułam się w piątek i do dzisiaj mam takie dziwne napięcie żołądka. Jak sobie radzić z takim zatruciem, bo czuję sie źle, ale nie wiem czy mogę jakieś leki brać. Co zjem coś normalnego to mi się odbija! Poradźcie coś!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odgrzebię. No i mnie dopadło. Wczoraj apogeum, wymioty całą noc, a dziś rano biegunka. Staram się dużo pić, ale czasem i to ląduje w klozecie. Boję się o dzidziusia strasznie, wczoraj płakałam ze strachu i bezsilności. Dziś telefon do mojego ginekologa i zalecenie - Smecta lub węgiel aktywny, jest to bezpieczne w ciąży. Na razie ciut lepiej, zjadłam bułkę i wypiłam kubek herbaty gorzkiej. Jak się pogorszy to szpital :( Ja tak nie lubię szpitali :( Wyjdę z tego? :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ