X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Złe samopoczucie w I trymestrze
Odpowiedz

Złe samopoczucie w I trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonrisa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do osób, które podobnie jak ja bardzo źle się czuły w 1 trymestrze - kiedy to mija? Czy mogę liczyć na to, że gdy wejdę w 2 trymestr, to będę czuła się już dobrze?
    Dodam, że nie mam nudności ani niczego w tym stylu, jest mi tylko permanentnie słabo, nie ma dnia, bym czuła się dobrze. Chciałabym odzyskać siły i dlatego jestem ciekawa, czy możliwe jest, że będę się tak źle czuła przez całą ciążę...
    (jestem aktualnie w 10 tyg 6 dniu).
    Dzięki!

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt z nas na forum nie jest wrozka, wiec watpie ze ktokolwiek Ci odpowie.

    Ciesz sie, że nie masz mdlosci i wymiotow, dopiero bys narzekala :P

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sonrisa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o doświadczenia innych osób, nie o wróżenie z fusów :P zewsząd słyszę, że drugi trymestr to jest najlepsza część i jest super, chciałam usłyszeć, czy ktoś ma przeciwne doświadczenia.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonrisa wrote:
    Chodzi mi o doświadczenia innych osób, nie o wróżenie z fusów :P zewsząd słyszę, że drugi trymestr to jest najlepsza część i jest super, chciałam usłyszeć, czy ktoś ma przeciwne doświadczenia.

    Ja mam przeciwne. Tyle, że ja od 6tc mialam calodzienne mdlosci i wymioty. Spędzilam 2 mce w lozku. Wymioty trwaly do okolo 15tc. Potem mialam jeszcze pare tyg mdlosci. Do 20tc absolutny wstret do jedzenia. Po 20 tc zaczelo sie stopniowo poprawiac, ale czesto bylo mi slabo, nie mialam na nic sily. Wychodzi na to, że energia wrócila mi pod sam koniec drugiego trymestru, czyli calkiem niedawno. Teraz jestem naprawde aktywna, mimo ze brzuch ciązy, kregoslup pobolewa, dziecko wypycha sie w kazda strone (boli!), to dopiero teraz czuje się najlepiej.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agatek_gagatek Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonrisa wrote:
    Mam pytanie do osób, które podobnie jak ja bardzo źle się czuły w 1 trymestrze - kiedy to mija? Czy mogę liczyć na to, że gdy wejdę w 2 trymestr, to będę czuła się już dobrze?
    Dodam, że nie mam nudności ani niczego w tym stylu, jest mi tylko permanentnie słabo, nie ma dnia, bym czuła się dobrze. Chciałabym odzyskać siły i dlatego jestem ciekawa, czy możliwe jest, że będę się tak źle czuła przez całą ciążę...
    (jestem aktualnie w 10 tyg 6 dniu).
    Dzięki!

    Mam tak samo... Czekam na II trymestr, jak na zbawienie.

    2017r. - puste jajo płodowe (10tc)
    2018r. - narodziny zdrowego bobaska
    2019r. - ciąża od 4.09.19r. wg OM, zakończona poronieniem w 11+1 tc
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 7t1d. Od 10 dni jestem jak na MEGA KACU. Koszmarne mdłości (bez wymiotów) od przebudzenia do zaśnięcia. Osłabienie, nie mam na nic siły, bardzo niskie ciśnienie, wcześniej spacerowałam sporo z psem, teraz po prostu nie mam na to siły. Ogromna nadwrażliwość na zapachy, brak apetytu. Nie mogę jeść, jem tylko po to, by zaspokoić głód bo przy pustym żołądku jest mi niedobrze. Do tego okropne wzdęcia. Brzuch mam w miarę płaski jedynie rano, cokolwiek zjem to mnie potwornie wzdyma, pod wieczór mam brzuch jak w 5 mc. Bardzo bolą mnie piersi, są większe o rozmiar, tyle dobrego :D

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszej ciąży złe samopoczucie towarzyszyło do ok. 14-15 tc.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10t4d. Dzisiaj jest pierwszy dzień gdZie czuję się znacznie lepiej. U mnie zaczęło się od 5 tygodnia, mdłości, codzienne wymioty, zawroty głowy, brak apetytu i wstręt do zapachów, najgorszy był zapach mięsa, zresztą wszystko dla mnie źle pachniało ;) powoli to mija, dzisiaj pierwszy dzień bez wymiotowania, tylko ciekawe na jak długo . Oby drugi trymestr był lepszy i pozwolił w pełni cieszyć się tym malenstwem ;)

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla odmiany ;) o wiele gorzej czułam się w 2 trymestrze niż w 1 .

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonrisa wrote:
    Mam pytanie do osób, które podobnie jak ja bardzo źle się czuły w 1 trymestrze - kiedy to mija? Czy mogę liczyć na to, że gdy wejdę w 2 trymestr, to będę czuła się już dobrze?
    Dodam, że nie mam nudności ani niczego w tym stylu, jest mi tylko permanentnie słabo, nie ma dnia, bym czuła się dobrze. Chciałabym odzyskać siły i dlatego jestem ciekawa, czy możliwe jest, że będę się tak źle czuła przez całą ciążę...
    (jestem aktualnie w 10 tyg 6 dniu).
    Dzięki!

    U mnie przyczyną złego samopoczucia były głównie mdłości, całodniowe, od 7-8 tygodnia do 16-17.. Teraz gdyby mi się coś nie wierciło w brzuchu od czasu do czasu to nie pamiętałabym o tym, że jestem w ciąży ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ