X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Żółte plamy na twarzy
Odpowiedz

Żółte plamy na twarzy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi_56 Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 8 stycznia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂
    Według kalendarza jestem w 6tygodniu ciąży po zapłodnieniu in-vitro. Nie byłam jeszcze potwierdzić ciąży, beta wygląda obiecująco i tego się trzymam, wizytę mam odbyć 25dni od trasferu, więc jeszcze czekam.
    Dziś rano zauważyłam na twarzy żółte obszary (trochę jak siniaki). Pod oczami, nad brodą, lekko na policzkach przy nosie, symetrycznie po obu stronach twarzy. Po kilku godzinach zaczęły już być prawie niewidoczne.
    Czy spotkałyście się z czymś takim, czego może być to objaw, mam się czym martwić? W internecie pusto na ten temat.
    Przyjmuje lutinus 2x2, estrofem 3x1, duphaston 3x1 oraz 1x prolutex.

    2022- 3 inseminacje ❌
    08.2023- IVF (2 zarodki❄️❄️ )
    10.2023- Transfer 5 dniowej blastocysty 3BA
    Ciąża biochemiczna 💔

    20.12.2023- Transfer 6 dniowej blastocysty 5BB
    9dpt- 181 beta hcg
    11dpt- 537 beta hcg
    13dpt- 1404 beta hcg
    17.01- CRL 7,5mm ❤️124
    02.02- CRL 2,3cm ❤️
    09.02- CRL 3,2cm ❤️180

    preg.png
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 8 stycznia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poczytaj w ulotkach leków, czy któryś z nich nie powoduje przebarwień na skórze 🙈
    Może też organizm narazie jest jeszcze w „ciążowym szoku” i organy mają powolniejszą pracę i np. przez wątrobę Ci wyrzuca takie żółte plamy. Niemniej bym to skonsultowała z lekarzem — nawet takiego pierwszego kontaktu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ