X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 14tc ból jajnika
Odpowiedz

14tc ból jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika, jakby skurcz wchodził, coś jakby kolka, np. podczas normalnego spaceru czy siedzenia.
    Trwa kilka sekund i zaraz przechodzi. Powinnam się martwić? Wizytę mam za tydzień dopiero.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 15 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    ja osobiście nie mam takiej dolegliwości, raczej czuję takie ciepło i rozciąganie w tych rejonach podbrzusza ale myślę że nie masz się czym martwić... tam wszystko się przestawia żeby zrobić miejsce dla dzidziusia i ten dyskomfort jest nieunikniony :)

    jak robią jakieś przeswietlnienie po porodzie czy cos to narządy są nie raz w dziwnych miejscach bo musiały siętak przestawic :)

    może to nawet nie być jajnik, tylo w miejscu jajnika a rozciąga się tam więzadło trzymające macicę :)

    Zielona11 lubi tę wiadomość

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Hej :)

    ja osobiście nie mam takiej dolegliwości, raczej czuję takie ciepło i rozciąganie w tych rejonach podbrzusza ale myślę że nie masz się czym martwić... tam wszystko się przestawia żeby zrobić miejsce dla dzidziusia i ten dyskomfort jest nieunikniony :)

    jak robią jakieś przeswietlnienie po porodzie czy cos to narządy są nie raz w dziwnych miejscach bo musiały siętak przestawic :)

    może to nawet nie być jajnik, tylo w miejscu jajnika a rozciąga się tam więzadło trzymające macicę :)
    Dzięki - przy pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego.. byle jeszcze tydzień do wizyty przeczekać

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 16 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam cała ciążę i nic złego się nie stało. Czasem zginałam się w pół z bólu. Po prostu więzadła sie rozciagają. Powiedz lekarzowi i nie martw się na zapas.

    Zielona11 lubi tę wiadomość

    f2wl20mmurgifll8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za uspokojenie ♥️ Ostatnio cisza, nic się nie dzieje. W sumie teraz to niedługo powinnam już czuć ruchy ☺️

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 8 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesja wrote:
    Ja tak miałam cała ciążę i nic złego się nie stało. Czasem zginałam się w pół z bólu. Po prostu więzadła sie rozciagają. Powiedz lekarzowi i nie martw się na zapas.
    Kochana mogłabyś do mnie napisać na priv. Mam taki ból parę razy dziennie i mocno się tym martwię wiesz

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ