X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 16 tc a płeć dziecka
Odpowiedz

16 tc a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w 12 tc Pani doktor na genetycznych powiedziała mi że wyrostek płciowy naszego maleństwa jest duży więc podejrzewa chłopca (nie ukrywam, poczułam się lekko zawiedziona, bo zawsze marzyłam o córeczce) a w 16 tc między nóżkami nie było wypukłości i ona mówi że jej to jednak na dziewczynkę wygląda. Czy możliwe że penis się jakoś podwinął lub jeszcze się pojawi? 30 lipca mam wizytę połówkową na której okaże się w 100% ale jestem mocno niecierpliwa :P

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 8 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Dziewczyny, w 12 tc Pani doktor na genetycznych powiedziała mi że wyrostek płciowy naszego maleństwa jest duży więc podejrzewa chłopca (nie ukrywam, poczułam się lekko zawiedziona, bo zawsze marzyłam o córeczce) a w 16 tc między nóżkami nie było wypukłości i ona mówi że jej to jednak na dziewczynkę wygląda. Czy możliwe że penis się jakoś podwinął lub jeszcze się pojawi? 30 lipca mam wizytę połówkową na której okaże się w 100% ale jestem mocno niecierpliwa :P

    Może w 12 tygodniu to była po prostu pępowina między nóżkami. Na tym etapie ciąży często zdarzają się pomyłki :) Czekaj cierpliwie na połówkowe.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    Czyli jeśli nie było widocznego penisa, mogę być praktycznie pewna że to córka? widok był jakby od dołu nóżek.

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 9 lipca 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Wybacz ale Twoja pani doktor albo jest słaba albo ma slaby sprzęt. Dobry lekarz z dobrym sprzętem potrafi ocenic na 80-90% płec w 12tc, a w 16tc to powinno byc na 200%!! oczywiscie oprocz pojedynczych przypadkow, ze dziecko sie zakrywa. Polecam zmienic lekarza.

    Ma zmienić lekarza, bo w 12tc istnieje możliwość pomyłki co do płci? Lekarza się zmienia, jesli naprawdę jest się czego przyczepić, a nie tego, ze pomylił się co do płci. Błagam.

    Azzurra, agapat lubią tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośkaaa wrote:
    Ma zmienić lekarza, bo w 12tc istnieje możliwość pomyłki co do płci? Lekarza się zmienia, jesli naprawdę jest się czego przyczepić, a nie tego, ze pomylił się co do płci. Błagam.

    Jesli w 16tc (nie w 12!) nie widzi płci, to bardzo ciekawe jak ma prawidlowo ocenic te wszystkie malenkie narzady dziecka, serduszko jak paznokiec itp. Błagam!

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria2909 wrote:
    Czyli jeśli nie było widocznego penisa, mogę być praktycznie pewna że to córka? widok był jakby od dołu nóżek.

    Nie wiem, nie widzialam tego usg. W 16 tc jak bylam u lekarza z rewelacyjnym sprzetem to normalnie widzialam siusiaka.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ