X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Biegunka ,co można brać w ciąży?
Odpowiedz

Biegunka ,co można brać w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lumiko Autorytet
    Postów: 668 310

    Wysłany: 4 lutego 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,jestem właśnie w 17 tygodniu i od jakiegoś czasu mam delikatną biegunkę.tzn odwiedzam toaletę tak jak przed biegunka(jeśli chodzi o częstotliwości- raz dziennie,a czasem nawet raz na 2,3 dni,ale jest to raczej luźny stolec,czasem biegunka,-sorki za mało przyjemne okreslenia- co radzicie przyjąć ,co można przyjąć ,zanim pójdę do lekarza? Z góry dziękuję za pomoc.

    Starania naturalne styczeń 2017

    Medart - 20.03.2019
    Punkcja 16.12.2019 r. -1 prawidłowy zarodek
    Transfer ❄️ 5.1.1 w dniu 23.10.2020 r.

    7 dpt Beta. 46.2
    11 dpt. Beta. 310,60
    14 dpt. Beta. 1.195
    18 dpt. Beta 6.840
    22 dpt. Beta. 22.006
    26 dpt. Beta 53.940

    27 dpt 💓 i chłopak

    atdcanli6zykm8lv.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 5 lutego 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz ewentualnie spytać w aptece co można brać w ciazy na tego typu dolegliwości. Ale może poki co lepiej sproboesc jakies naturalne metody za nim pójdziesz do lekarza.
    Z takich metod to jagody czarne - albo jesc albo kupic do zaparzania, mi zawsze pomagają.
    Banany również dają efekt i gorzka czekolada.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ