X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból kości krocza- 25 tydzień
Odpowiedz

Ból kości krocza- 25 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 9 października 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni boli mnie kość w miednicy/kroczu... To taki ból gdzieś tam w środku, po lewej stronie i tylko podczas chodzenia, wstawania. Po spacerze, czy po południu słabo lub wcale nie odczuwalny. To taki ból, który można rozchodzić, podobny w odczuciu do np. urazu po uderzeniu. Gdy uciskam mniej więcej to miejsce, to nie czuję nasilenia bólu. Do lekarza jeszcze chwilę mam i nie wiem, czy iść wcześniej na wizytę, czy spokojnie poczekać jeszcze 2 tyg. Czy któraś z Was tak miała?

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 9 października 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem tam boli i ciągnie. Uważam to za normalne w ciąży, ale nie jestem specjalistą :)

    rah lubi tę wiadomość

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie bolą kostki w palcach, masuję, rozcieram,ściskam, jest ulga i tak w koło, lekarka mówiła, że to zmiany w okostnej, że czasami noga powiększa się o pół nr buta, że obrączkę trzeba poszerzyć, czasami zmiany się cofają po ciąży,

  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 21 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam,że to rozchodzące się spojenie łonowe. Kazda bardziej lub mniej odczuwa to w ciąży. Jeżeli to nie jest kłucie w środku (które może być związane ze skracającą się szyjką) to bym się nie stresowała ale oczywiście skonsultuj to z lekarzem na wizycie.
    Powodzenia :)

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam taki ból. a dopiero jestem w 18 tygodniu. I też podejrzewam że to kości się chyba lekko rozchodzą

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 listopada 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo! I jestem bardzo zdziwiona bo myślałam że na rozchodzenie się spojenia jeszcze czas. To ból podobny do bólu po stłuczeniu, jak siniak boli. Ja to odvzuwam niziutko,na samym dole, gdzie wzgórek.

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też to mam. Normalnie czasami czuję jakby mi się kości tam na dole rozwierały i coś mnie rozpychało od środka. Niezbyt przyjemne uczucie, ale da się znieść. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. :)

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • niniacz Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobnie... boli mnie przy chodzeniu po schodach i przy zmianach pozycji w łóżku z boku na bok. też się martwię bo wizytę mam za 2 tyg.
    Ewelka II czy możesz powiedzieć co ginekolog Ci powiedział na te bóle? czy to groźne czy można np ćwiczyć jogę nadal?
    Pozdrawiam i dziekuję za odp

    niniacz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Mam również takie bóle, najgorzej jest w nocy kiedy mam ochotę obrócić się na drugi bok, stękam jak stara baba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 16:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ