X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ból pleców podczas snu
Odpowiedz

Ból pleców podczas snu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 8 października 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Poradźcie coś - jestem w 18 tygodniu, brzuszek dopiero zaczyna być widoczny. Mimo to od I trymestru bolą mnie plecy podczas snu. Staram się spać na boku, układać kołdrę (a nawet drugą) wokół siebie ale nadal budzę się w nocy ileś razy z bólem pleców. Rano niewyspana i obolała... co robić? ;( Czy poduszka ciążowa to dobry pomysł czy tylko gadżet?

  • MamaEwa Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a w ciągu dnia też odczuwasz bóle? Kurcze ja od wczoraj strasznie się denerwuje bo plecy bolą jak na @, w nocy ciężko Znaleźć sobie miejsce a to dopiero 11 tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2020, 10:18

  • KasiaKasia Ekspertka
    Postów: 132 64

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poduszka pomaga, ale przy większym brzuszku. Ja tez mam problem z plecami. Chodzę do fizjoterapeuty i wykonuję ćwiczenia jakie mi zlecił. Pomaga.

    PCO, 1% prawidłowych plemników

    2018- ciąża pozamaciczna
    02.2020 - 1 ICSI nieudane
    07.2020 - IMSI
    31.08.2020 - transfer ❄️
    9dpt beta 364, 11dpt beta 878, 14dpt 1709, 16 dpt 3353 🍀
    Mamy ❤️ 🍀
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • kalinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz rownie dobrze lozko mozesz miec juz za miekkie. zawsze wybieramy te najbardziej miekkie a najbardziej szkodza na plecy. sprawdz to. najlepiej twardosc h3/4 plus cwiczenia, ruch, pilnowanie spięcia odcinka ledzwiowego i zobaczysz roznice.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ