X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bóle stawów kolan bioder
Odpowiedz

Bóle stawów kolan bioder

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was w nocy odczuwa bóle bioder ? Jak długo leżę na jednym boku to czuje się obolala:( do tego dziś doszedł ból kolan i nóg ciągu dnia :( . Od początku ciąży przytylam ok.5 kg więc nie jakoś super dużo . Czytałam że to może być od przyrostu wagi albo od zapalenia stawów.

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • klaudiii890 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem w 20tc. I tez zaczely mnie bolec biodra jak leze i glownie w nocy, co bardzo utrudnia mi spanie. Ja przytylam tylko 2 kg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ