X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Brak ruchów
Odpowiedz

Brak ruchów

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Arthaney Autorytet
  Postów: 301 189

  Wysłany: 17 listopada 2016, 21:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, od 14 tc czułam ruchy dziecka, czasem częściej lub mniej. Aktualnie jutro wchodzę w 24 tc i od dwóch dobrych dni nie czuje ruchów.
  Może jestem przewrażliwiona, ale moja siostra też nie czuła ruchów i musiała urodzić martwe dziecko..

  f2w3gov3rq5rap75.png
 • Justyśkaa Debiutantka
  Postów: 11 2

  Wysłany: 18 listopada 2016, 21:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Na Twoim miejscu pojechałabym jak najszybciej na IP, sama jestem po porodzie martwego synka w 25 tc, też przestałam czuć ruchy dwa dni wcześniej, chociaż martwiły mnie już może od 4 ale każdy mówił że tak jeszcze może być a okazało się że jest już za późno, fakt syn żył jeszcze jak trafiłam do szpitala ale nie było szans żeby go uratować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ