X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Brak ruchów
Odpowiedz

Brak ruchów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od 14 tc czułam ruchy dziecka, czasem częściej lub mniej. Aktualnie jutro wchodzę w 24 tc i od dwóch dobrych dni nie czuje ruchów.
    Może jestem przewrażliwiona, ale moja siostra też nie czuła ruchów i musiała urodzić martwe dziecko..

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • Justyśkaa Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 18 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Twoim miejscu pojechałabym jak najszybciej na IP, sama jestem po porodzie martwego synka w 25 tc, też przestałam czuć ruchy dwa dni wcześniej, chociaż martwiły mnie już może od 4 ale każdy mówił że tak jeszcze może być a okazało się że jest już za późno, fakt syn żył jeszcze jak trafiłam do szpitala ale nie było szans żeby go uratować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ