X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Infekcje pęcherza - sok z żurawiny.
Odpowiedz

Infekcje pęcherza - sok z żurawiny.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w swojej wyczekanej pierwszej ciąży prawie 15 tc😁. Od wczoraj męczy mnie lekkie zapalenie pęcherza (wiem że niestety jest to częste u kobietek ciąży) mąż kupił mi w aptece sok 100% z żurawiny ale nie wiem i nie mogę znaleźć w necie czy pić go rozcienczony czy prosto z butelki.
    Dziekuje.

    a7031f9a93.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri ja piłam prosto z butelki.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, tak też będę robić!

    a7031f9a93.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 1 lipca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżałam w szpitalu na nerki, kazali mi wtedy pić prosto z butelki

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1198

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Witam, jestem w swojej wyczekanej pierwszej ciąży prawie 15 tc😁. Od wczoraj męczy mnie lekkie zapalenie pęcherza (wiem że niestety jest to częste u kobietek ciąży) mąż kupił mi w aptece sok 100% z żurawiny ale nie wiem i nie mogę znaleźć w necie czy pić go rozcienczony czy prosto z butelki.
    Dziekuje.

    Nie rozcieńczać.

    Popijać małymi łykami w ciągu dnia, co 1-2h - po każdym siknięciu, nawet jakbyś miała co godzinkę iść na kibelek, żeby uronić 1 kroplę to pilnuj, żeby chodzić na siusiu regularnie, a potem łyk soku. Natomiast na noc, po kąpieli i wysiusianiu się, najlepiej już w łóżku, walnąć sobie na raz całą szklankę (250 ml) soku nierozcieńczonego i wytrzymać bez siusiania jak najdłużej (najlepiej do rana - tak wiem, że ciężko ;) ).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • miszak Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sok z żurawiny pomaga, ale wszystko zależy od rodzaju i siły infekcji. Czasami trzeba działać bardziej radykalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam tabletki żuravit i witaminę C. Dodatkowo niektórzy lubią jeść suszoną żurawinę ale to nie mój gust

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 25 września 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem po zapaleniu pęcherza, ale u mnie od razu wszedł antybiotyk- amotaks, bo wyniki z moczu miałam beznadziejne. Teraz jest już ok.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ