X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kłucie w lewym boku
Odpowiedz

kłucie w lewym boku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem zaczęło mnie kłuć w lewym boku wysoko pod żebrem. przeszło na cały dzień i dziś wieczorem zaczęło mnie kłuć ale niżej, nieco nad pachwiną..
    Czy Wy też tak miałyście?kłucie pojawia się po zjedzeniu obiadu/kolacji..
    zaczynam się zastanawiać czy to od posiłku czy może ma to związek z ciążą..

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) wiesz co, ja mam troche inaczej, bo mnie strasznie kłują żebra z prawej strony i tez nie wiem z czym to moze byc zwiazane, bo dzidzia nie jest na tyle duza, aby wpychac sie w te granice ;/

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja niedawno dowiedziałam się że jest coś takiego jak kolka ciążowa i kłucie jest właśnie w okolicy żebra lub pod nim. Moja siostra ostatnio na to cierpiała.. miała takie kłucia że nie potrafiła o własnych siłach położyć się do łóżka lub z niego wstać była u lekarza i dowiedziała się że to jest kolka i może przejść za dzień, tydzień nie wiadomo. Mnie też wczoraj męczyło takie kłucie, ale zażyłam nospe i na szczęście przeszło i dzisiaj mi nie dokucza. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 19:39

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Patiii1987 Debiutantka
    Postów: 14 16

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))
    Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

    o8xl9wx.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii1987 wrote:
    Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

    Główne żyły i aorty w organizmie gorzej pracują i są problemy jak się leży na plecach na oba bokach jak najbardziej jest wskazane leżenie a najardziej na lewym.

    Patiii1987 lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ