X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Letrox a Polocard
Odpowiedz

Letrox a Polocard

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem w 18 tc i leczę się na niedoczynność tarczycy. Dzisiaj lekarka zmieniła mi lek z Euthyrox na Letrox. Zapomniałam jej wspomnieć, że poza witaminami przyjmuję także Polocard (zalecenie ginekologa). Czy któraś z was przyjmuje oba te leki jednocześnie za zgodą lekarza?

  • Zana29 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyjmuje Euthyrox oraz Acard ;)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikolaem wrote:
    Czy któraś z was przyjmuje oba te leki jednocześnie za zgodą lekarza?
    Ja.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ