X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łożysko przodujące 17 tydzień
Odpowiedz

Łożysko przodujące 17 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nati12131 Znajoma
    Postów: 23 36

    Wysłany: 2 maja, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ