X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łożysko przodujące 17 tydzień
Odpowiedz

Łożysko przodujące 17 tydzień

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nati12131 Koleżanka
  Postów: 31 36

  Wysłany: 2 maja, 21:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?

 • Iza333 Znajoma
  Postów: 26 3

  Wysłany: 6 czerwca, 19:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nati12131 wrote:
  Cześć dziewczyna, czy któraś z Was miała łożysko przodujące nisko ułożone ? Od jakiegoś czasu mam skurcze, mieszkam w Szkocji gdy skurcze się nasiliły pojechałam do szpitala, jestem 17 tygodniu ciąży, tam pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka przeprowadzili wywiad wzięli wymaz śluzu, sprawdzili siusiu i kazali brać paracetamol i wrócić do domu, serduszko dziecka biło wspaniale więc stwierdzili że dziecko ma się dobrze, sprawdzili szyjkę która okazała się zamknięta, wróciłam do domu. Następnego dnia wróciłam do szpitala bo zaczęłam krwawić nie mocno tylko gdy wycierałam się papierem, na tą chwilę mam brązowy śluz 😭 zrobili mi usg i lekarz mi powiedział że mam nisko ułożone i z przodu łożysko i że to może być przyczyną ale na tym etapie ciąży nie są wstanie mi pomóc. Proszę o poradę, czy ktoś tak miał i było wszystko w porządku ? Tak się boję. Nie chce stracić dziecka 😭 co ja mam zrobić ?  Co z twoim łożyskiem? Podniosło się? Jestem w podobnej sytuacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ