X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Marcówki 2017 :)
Odpowiedz

Marcówki 2017 :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Zapraszam tutaj każdą kobietę, która ma termin na marca 2k17!
    Ja zacznę od siebie :)
    Jestem Angela, mieszkam w Poznaniu! Jestem w 20 tygodniu ciąży. Na razie ciąża bez jakichkolwiek objawów, oprócz tego, że brzuszek większy o czuje kopniaki od 14 tygodnia :)
    w 13 tc był niby chłopiec, a potem w 16 i 19 tyg, że dziewuszka więc będzie Anielka, Nicole, Vivianne. :)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 24 października 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wątek na ogólnym MARZEC 2017 ;-) Tam jest dużo dziewczyn ;-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest Nas więcej na forum "w ciąży-ogólnie"! pozdrawiam cieplutko

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ