X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Menu w ciagu dnia
Odpowiedz

Menu w ciagu dnia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama.33 Koleżanka
    Postów: 37 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie podać swoje przykładowe menu w ciagu dnia ☺
    U mnie wyglada tak:
    Śniadanie:
    2 kanapki pieczywa żytniego/graham +wedlina+ogórek+pomidor czasem twarożek
    II śniadanie :
    Przeważnie jakiś owoc
    Obiad: zupka lub 2 danie
    Podwieczorek - owoc lub jogurt
    Kolacja: też pieczywo +jakieś dodatki -wedlina/ser/warzywa

    201808071762.png
    200603254670.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano owsianka na mleku sojowym w proszku + jagody goi, nasiona chia, żurawina, rodzynki, pestki słonecznika, dyni, migdały
    Drugie śniadanie: kanapka z wędliną + warzywo na nią , czasem zupa
    Obiad: najczęściej pierś duszona/ karkówka/ rybka + ziemniaki+koperek, sałatka/surówka; zupami się nie najadam niestety, już po godzinie mnie ssie :D Ale często gotuję zupę krem z pieczonej papryki i pomidorów, do tego dodaję różne rodzaje kasz :)
    Podwieczorek: owoc lub np sałatka grecka
    Kolacja: kanapki z twarożkiem + rzodkiewka + szczypiorek, kanapki z twarożkiem + miód + mleko, jajecznica

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 11:39

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniadanie: kanapki z serkiem i warzywami
    Drugie śniadanie: owoce, np. truskawki
    Obiad: kurczak, ziemniaki, jakaś surówka, np. mizeria
    Podwieczorek: Lody :P
    Kolacja: Znów kanapki, jeśli rano nie jadłam serek to wieczorem np. wędlina, ryba + warzywa
    W ciągu dnia jakieś przekąski, słodycze.
    Po co Ci to? ;)

    201811152844.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jadłam na śniadanie złożoną kanapkę z szynką i sałatka jarzynową (w samochodzie po pobraniu krwi) później banana (a więc drugie śniadanie 😉) na obiad gołąbek, ziemniaki, surówka. Później skubnęłam czekolady kawowej i zjadłam znowu kanapkę z sałatką 🤷 i czekam na kolację 😃
    Wczoraj podobnie bo lubię jeść gołąbki 3 dni. Przedwczoraj jadłam na śniadanie dwie kanapki z serem i pomidorem, obiad pałki z kurczaka, kukurydza i ziemniaki, kolacja kanapki z szynką 🤷 na przekąskę jadłam winogrona

  • Anita :) Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ostatnio taką ochotę na chipsy, że mogłabym tonami je pochłaniać.. :(

    moja pierwsza ciąża - mój cud <3
    dziewczynka - Eliza :)
    połówkowe - 390 g <3
  • sybilla Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zachcianki raz na słodkie i raz na słone, i wyjatkowo dużo wody piję

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ