X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr miękka szyjka
Odpowiedz

miękka szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 20 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie może czy szyjka może stwardnieć dzięki leżeniu i luteinie?

    69vc2j6.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba nie ale leżenie może zredukować ewentualne ryzyko porodu przedwczesnego. Luteina ma dobry wpływ na szyjkę ale żeby ją z powrotem "utwardzić" to chyba nie.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:32

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam podobny problem. Wczoraj mialam wizyte, i podczas badania gin stwierdzil miękką szyjkę :/ nie kazal sie martwic bo sie nie skraca, kazal oszczędnie żyć i nie dźwigać. Do tego zapisal aspargin 3x1. Malutka jest zdrowa i wszystko ok, tylko teraz ta szyjka mnie martwi, to dopiero 25 tydzien. Pracy nie mam ciężkiej ale muszę tam chodzić. Mam wrocic na badanie za miesiąc -półtora. Boje sie o córeczkę, mam ndzieje że ciało mnie nie zawiedzie i ta szyjka wytrzyma.

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja tez od poczatku miałam miękka szyjkę, pomimo brania luteiny!!! W środę mam wizytę tez popytam co do tej miękkości.

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka dziękuję za odpowiedź, właśnie ja skurczy nie mam, tylko czasami po długim chodzeniu albo po wysiłku brzuch twardnieje. Staram się leżeć kiedy tylko mogę ;) a do lekarza niestety nie moge iść kiedy chcę, bo mieszkam w UK a moj lekarz jest tu co jakiś czas. W przychodni angielskiej raczej nikt się nie przejmie moją szyjką, dopuki "coś" nie zacznie się dziać, więc nie ma sensu im mówić. I tak już musiałam się z clexane tłumaczyć :p No nic trzeba być dobrej myśli, odpoczywać i do lekarza przy najbliższej okazji.

    Katarzyna_d popytaj ;) gin nie mierzył mi tej szyjki, wg niego jest ok tylko miękka

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! i ja dołączam niestety do Waszego grona- również mam miękką szyjkę- leżałam 4 dni na patologii ciąży w szpitalu, tam dostwałam magnez w kroplowce- szyjka nie skraca się na szczęście- ale musze leżeć- . Obecnie zażywam 3x2 tab as mag forte, 3x1 tab nospy i 2x 1 luteina dopochwowo. Lekarz w szpitalu stwierdził, że taka uroda mojej szyjki...heh...cały czas coś... modlę sie o każdy tydzień bo jestem dop w 21t6d :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 11:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

    luthien lubi tę wiadomość

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miękka szyjka, twardniejący brzuch, nisko łożysko- trochę tego jest....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:33

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szotka wrote:
    To faktycznie ... Musimy zaciskać nogi :)

    nic innego nam nie pozostaje ;)
    mnie w nocy męczą również bole pachwin i spojenia łonowego- ciężko się mi obrócić na drugi bok...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ