X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Niepokojące wyniki badan
Odpowiedz

Niepokojące wyniki badan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo chce sie Was doradzic wiem ze nikt mi tutaj nie wystawi diagnozy nie w tym rzecz. Dzis mam wizyte u lekarza rano odebrałam wyniki badan i w morfologi wyszedl mi troszke za maly poziom limfocytow czytalam ze to moze byc normalne w ciazy ale martwi mnie zbyt duza ilosc Bazofili mam 0,6 a norma jest od 0,0-0,2 i dlatego zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane ciaza , hormony itd czy Wy tez mialyscie jakies odchylenia od normy w badaniach ? A wszystko bylo oki ? strasznie sie martwie juz bym chciala byc po wizycie...

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hematokryt wynik :35,4 norma :37,0-47,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik: 3,2 norma 6,0-12,0
    Neutrofile wynik: 75 norma: 40,0-70,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik 0,3 norma:0,6-1,1
    To moje odstępstwa od prawidłowych wyników więc nie panikuj :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży często coś się dzieje z wynikami morfologi

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoilyscie dzięki ;) choć i tak się trochę stresuje dziś mam usg polowkowe mam nadzieję że wszystko bdb dobrze z dzidziusiem no i ze wkoncu się ujawni i się dowiem czy synus czy córeczka ;)

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się sprawdziło po dobrym samopoczuciu i brzuszek jak piłeczka każdy mówił że chłopak i jest chłopak :) Nie ma co się stresować tymi badaniami jeśli dobrze się czujecie :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zobaczymy co sie ukrywa;) a co do badan to oby bylo dobrze ale tak to juz mamy ze sie denerwujemy na zapas;)

    Anna25
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie również samopoczucie rewelacja i z przodu piłeczka, no i bedzie synuś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 20:01

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ