X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Niepokojące wyniki badan
Odpowiedz

Niepokojące wyniki badan

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo chce sie Was doradzic wiem ze nikt mi tutaj nie wystawi diagnozy nie w tym rzecz. Dzis mam wizyte u lekarza rano odebrałam wyniki badan i w morfologi wyszedl mi troszke za maly poziom limfocytow czytalam ze to moze byc normalne w ciazy ale martwi mnie zbyt duza ilosc Bazofili mam 0,6 a norma jest od 0,0-0,2 i dlatego zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane ciaza , hormony itd czy Wy tez mialyscie jakies odchylenia od normy w badaniach ? A wszystko bylo oki ? strasznie sie martwie juz bym chciala byc po wizycie...

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hematokryt wynik :35,4 norma :37,0-47,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik: 3,2 norma 6,0-12,0
    Neutrofile wynik: 75 norma: 40,0-70,0
    Inne(Eo,Bazo,Mono) wynik 0,3 norma:0,6-1,1
    To moje odstępstwa od prawidłowych wyników więc nie panikuj :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży często coś się dzieje z wynikami morfologi

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoilyscie dzięki ;) choć i tak się trochę stresuje dziś mam usg polowkowe mam nadzieję że wszystko bdb dobrze z dzidziusiem no i ze wkoncu się ujawni i się dowiem czy synus czy córeczka ;)

    Anna25
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się sprawdziło po dobrym samopoczuciu i brzuszek jak piłeczka każdy mówił że chłopak i jest chłopak :) Nie ma co się stresować tymi badaniami jeśli dobrze się czujecie :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zobaczymy co sie ukrywa;) a co do badan to oby bylo dobrze ale tak to juz mamy ze sie denerwujemy na zapas;)

    Anna25
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie również samopoczucie rewelacja i z przodu piłeczka, no i bedzie synuś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 20:01

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ