X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana
Odpowiedz

Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kin94 Znajoma
  Postów: 16 2

  Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, niestety jestem po nieudanej próbie obciążenia glukozą, otóż wypiłam bez problemu, jednakże po kwadransie zwróciłam całość. Moja ginekolog chce wypisać mi skierowanie na poziom z hemoglobiny glikowanej, czy któraś z Was miała taki przypadek? Wiem, że to nie moja wina, ale jestem załamana tą sytuacją.. :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Tak, ja miałam robiona hemoglobine glikowana. Wyszła mi z testu glukozy cukrzyca ciążowa i to badanie robiłam dodatkowo. Miałam wynik około 4.3 %. A mimo to miałam cukrzycę. Także chyba jednak lepiej zrobić glukoze.

 • Mia21 Koleżanka
  Postów: 36 10

  Wysłany: 12 lipca 2018, 18:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hemoglobina nic nie powie... gin nie chce powtórzyć testu?

  m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ