X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana
Odpowiedz

Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kin94 Znajoma
  Postów: 16 2

  Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, niestety jestem po nieudanej próbie obciążenia glukozą, otóż wypiłam bez problemu, jednakże po kwadransie zwróciłam całość. Moja ginekolog chce wypisać mi skierowanie na poziom z hemoglobiny glikowanej, czy któraś z Was miała taki przypadek? Wiem, że to nie moja wina, ale jestem załamana tą sytuacją.. :(

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Tak, ja miałam robiona hemoglobine glikowana. Wyszła mi z testu glukozy cukrzyca ciążowa i to badanie robiłam dodatkowo. Miałam wynik około 4.3 %. A mimo to miałam cukrzycę. Także chyba jednak lepiej zrobić glukoze.

 • Mia21 Koleżanka
  Postów: 36 10

  Wysłany: 12 lipca 2018, 18:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hemoglobina nic nie powie... gin nie chce powtórzyć testu?

  m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ