X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana
Odpowiedz

Nieudana glukoza, hemoglobina glikowana

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kin94 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, niestety jestem po nieudanej próbie obciążenia glukozą, otóż wypiłam bez problemu, jednakże po kwadransie zwróciłam całość. Moja ginekolog chce wypisać mi skierowanie na poziom z hemoglobiny glikowanej, czy któraś z Was miała taki przypadek? Wiem, że to nie moja wina, ale jestem załamana tą sytuacją.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tak, ja miałam robiona hemoglobine glikowana. Wyszła mi z testu glukozy cukrzyca ciążowa i to badanie robiłam dodatkowo. Miałam wynik około 4.3 %. A mimo to miałam cukrzycę. Także chyba jednak lepiej zrobić glukoze.

  • Mia21 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hemoglobina nic nie powie... gin nie chce powtórzyć testu?

    m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ