X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Odklejenie się łożyska a dalsza ciąża
Odpowiedz

Odklejenie się łożyska a dalsza ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 13/11 lekarz stwierdził odklejenie się łożyska i 3 cm krwiak w tym miejscu. Dziś na wizycie kontrolnej lakonicznie stwierdził, że jest lepiej. Nie zwrócił uwagi na zgłaszane przeze mnie plamienia i lekkie bóle a'la miesiączkowe, mówiąc że to normalne. No bo krwiak. Kazał powoli wprowadzać aktywność fizyczną większą niż wizyty w toalecie ;) i odstawiać Duphaston. Na pytanie o kontynuacje L4 się oburzył i sugerował prawdopodobny powrót do pracy od przyszłego poniedziałku. Nie wyobrażam sobie wrócić teraz do pracy (fizyczna) tym bardziej, że wcześniej mówił o ciąży zagrożonej, wymagającej szczególnej opieki już do końca. Teraz grzmiał o ZUSach, wyłudzaniu L4 itp... Jestem aktualnie w 16t3d ciąży. Czy taki epizod jak odklejanie się łożyska nie jest przesłanką do pozostawania na zwolnieniu już do końca ciąży? Staraliśmy się o tą ciąże 2 lata i nie wyobrażam sobie teraz jej stracić przez głupi powrót do pracy. Wolałabym dmuchać na zimne.

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmień lekarza...pewnie miał kontrole z zusu

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Anna0o Koleżanka
    Postów: 52 36

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    zmień lekarza...pewnie miał kontrole z zusu
    Też wydaje mi się, że miał problemy z ZUSem. Bo od początku jak pytałam o zwolnienie to krzyczał o naciąganiu i o kontrolach z ZUS ;) Ale myślałam, że gdy pojawią się mocne przesłanki medyczne to nie będzie robił problemów,a tu takie kwiatki :/

    dev130ps___.png
    20150808560120.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sama wiesz że nie naciagasz
    Osobiście balabym się wracać do pracy w takiej sytuacji
    Jak lekarz się uprze to nic nie zdzialasz
    Więc może lepiej zabrać dokumentację ciąży i iść do innego?
    Może to jeden z tych lekarzy którzy po prostu nie uznają ciąży jako przeslanki do zwolnienia
    Szkoda tylko że nie wezmą odpowiedzialnosci na siebie gdyby coś złego się stało

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ