Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś pamiętnik naszej czytelniczki - o utraconej nadziei
i podnoszeniu się po kolejnym niepowodzeniu

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Pobolewanie podbrzusza w 18 tc
Odpowiedz

Pobolewanie podbrzusza w 18 tc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kotakota Przyjaciółka
  Postów: 89 47

  Wysłany: 25 marca 2014, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny. Jak tylko odeszły jedne dolegliwości na ich miejsce pojawiły się inne. Tym razem czuję jakby rozściąganie w podbrzuszu, przy ubieraniu butów boli więc wolę usiąśc i np. przy wychodzeniu z wanny jak przez chwilę muszę postać na jednej nodze. Trochę to uciążliwe. Też tak macie?

  kotakota
 • Camilia Autorytet
  Postów: 1963 2620

  Wysłany: 25 marca 2014, 11:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mnie przeważnie boli brzuch po lewej lub prawej stronie (rozciągające się więzadła podtrzymujące macicę) ale zdarza się też, że i po środku, czasami nisko, niekiedy wyżej jakby żołądek. Lekarz powiedział, że doraźnie mogę brać No- Spę, czytałam też, że regularnie brany magnez może złagodzić takie bóle więc biorę Aspargin (magnez+ potas).

  kotakota lubi tę wiadomość

  ex2bi09kagxa44s8.png
  ex2bdf9hh28r1eq2.png
 • Mlenka Autorytet
  Postów: 255 140

  Wysłany: 25 marca 2014, 13:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja też tak mam, np. jak podnoszę jedną nogę żeby założyć skarpetkę. Myślę, że to rozciąganie macicy i nie trzeba się niepokoić.

  kotakota, betina89 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ