Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr prośba o płeć dziecka
Odpowiedz

prośba o płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aniaa89 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 8 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dużą prośbę aby te z was, które znają już płeć dziecka pisały ile dni przed owulacją współżyłyście. Dzięki bardzo za wszystkie wypowiedzi.

    ania
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 8 marca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przed owulacją 2 dni i w dzień owulacji i będzie chłopiec :).

    zrz6i09kmg998aky.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2292

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta dalej swoje...

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 11

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni przed owulacja i dzien po ... Bedzie dziewczyna :)

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 23 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w dniu w ktorym cyfrowy test owulacyjny wskazal, ze owulacja wystapi w ciagu 48h i bedzie dziewczynka.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 23 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni przed owu - syn.
    Chociaż nadal w to nie wierzę :P

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ