X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przepuklina pępkowa
Odpowiedz

Przepuklina pępkowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziś okazało się,że mam przeukline pępkową. Pytanie do dzieczyn, które miały, badz mają coś takiego w ciązy ?? Jak sobie radzicie z bólem pępka ??

    dev255pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam jak narazie stwierdzonej przepukliny, ale ze wzgledu na kikarotne cięcie w pępka mam zagrożenie. czasem mnie pępek boli, ale chyba jest ok. A ty jak się dowiedziałaś, jakie miałaś objawy przepukliny pępkowej?

  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka tygodni temu zaczął mnie pobolewac pepek, ale przeszło po kilku minutach. Natomiast w sobotę wieczorem zaczął boleć nie na żarty i bolał całą noc okrutnie, do tego stopnia, że nie mogłam się wyprostować. Pojaechaliśmy z mężem nad ranem na pogotowie oczywiście najpierw sprawdzili czy z naszą królewną wszystko ok i tak było. Później chirurg zbadała mi pępek wiercąc mi dziurę paluchami, tak, że się popłakałam :/ Mało tego powiedziała mi, że nie wiadomo czy donosze ciąże. A zaczęła być taka milutka jak zobaczyła, że mam dziurkę po kolczyku sprzed 7 lat. Dziś miłab u mojego lekarza gin i zobaczył to i powiedział, że jest bardzo mała i nie ma zagrożenia ciąży. Powiedział, że należy się martwić, jak to się powiększy, albo zrobi się czerwone, albo fioletowe to wtedy natychmist do lekarza i wtedy będzie mowa o jakiejś operacji..

    dev255pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GODŹDZINKA mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Ja mam wlasnie takie pobolewanie co jakiś czas, które trwa kilknascie, kilakdziesiąt minut i kilka dni przerwy.
    Mi lek. rodzinna powiedziala, ze wczasie porodu mąż ma mi naciskać cały czas na pępek, by sie nie rozeszło, ale czy to się sprawdza tego nie wiem :/ Szczerze to nawet sobie tego nie wyobrażam, by mąż przez cały czas trzymał swoją rękę na moim brzuchu.
    Uważaj na siebie.

  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Mój lekarz ginekolog mnie uspokoił, że to nic aż tak strasznego. Trzeba uważać na siebie, nie dźwigać i nie robić jakiś gwałtownych ruchów :) Ty też na siebie uważaj :)

    Misi@ lubi tę wiadomość

    dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ