X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przeziębienie
Odpowiedz

Przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Macie jakies domowe sposoby na katar, kaszel? Mnie męczą od jakiś dwóch dni zatoki :( głowa boli strasznie, kicham i smarczę co 5 minut. Nie wiem co robic siedzę w Domu robię inhalacje parowa, pije wodę z miodem i cytryna nie wiem co jeszcze mogłabym zrobic. Jakies pomysły?? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 15:49

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opowiedz w linku : https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/pomocy-kaszel,5819.html


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 14 marca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym tygodniu miałam okropne przeziębienie - katar lał się jak z kranu, że nie mogłam spać dwie noce. Do tego gorączka. Zaczęłam się stopniowo czuć lepiej, gdy ginekolog zalecił mi Prenatal Grip Care - polecam. Na katar używałam olejki do inhalacji, bo spray dla ciężarnych był nieskuteczny. Do tego jeszcze herbata z lipy z miodem i cytryną (miód dodajemy po 5 minutach, by nie zabić jego właściwości), smarowałam zatoki i dekolt amolem. No i starałam się dużo leżeń i wygrzewać. Tydzień się pomęczyłam i przeszło :) Cieszę się, że choroba ustąpiła i obyło się bez antybiotyków ;)Powodzenia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :)

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ