X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr przyjme bromergon
Odpowiedz

przyjme bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • livia Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jeśli ktorejs z Was pozostał bromergon chętnie go przygarnę nieodpłatnie jak i odpłatnie.Pozdrawiam Livia

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam moge odstapic☺ daj znac czy potrzebujesz mam cale opakowanie prawie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę chętnie odstąpić bo mi pozostał ;-)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 7 lipca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam prawie całe opakowanie :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ