X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ruchy dziecka w 19tyg
Odpowiedz

Ruchy dziecka w 19tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Jestem w 19 tygodniu ciaży ( 18 + 1 dokładnie ). Od jakiś dwóch tygodni czuje już ruchy dziecka - ale takie typowe kopniaki - nie żadne bąbelki czy motylki jak to niektóre opisują tylko typowe kopniaki. Dotychczas czułam je codziennie - przynajmniej jeden czy dwa w ciągu dnia były. Ostatnio spanikowałam bo jeden kopniak w sobote rano a potem przez resztę dnia i przez całą niedziele nic. Wieczorem już była bliska płaczu. Bardzo późno w niedziele ok 22 dostałam serie kopniaków.W poniedziałek i wtorek czułam a wczoraj i dziś znowu nic. Histeryzuje czy mam powody do niepokoju ? Czy w 18/19 tyg trzeba czuć ruchy dziecka codziennie ?

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 8 października 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, na tym etapie maluszek może mieć spokojniejsze dni.

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ