Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Męska płodność - jakie składniki naprawdę warto suplementować w czasie starań o dziecko?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Skurcze pochwy podczas snu
Odpowiedz

Skurcze pochwy podczas snu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do wszystkich dziewczyn, którym zdarzały się takie incydenty. Ja już miałam 3 takie sytuacje (obecnie jestem na początku 16 tc). Nie mogę w ciąży podejmować współżycia, gdyż najpierw miałam krwiaka na macicy, teraz mam przodujące łożysko (na tym etapie jest szansa, że się podniesie) i wiem, że zarówno sama penetracja, jak i skurcze wywołane orgazmem nie są wskazane. Co jednak w sytuacji, gdy takie delikatne skurcze pojawiają się w czasie snu - tego nie da się kontrolować. Zdarza mi się budzić po bardzo emocjonalnym śnie z szybciej bijącym sercem i takimi
    lekkimi skurczami, które trwają może pół minuty. Dodam, że to wcale nie musi być sen erotyczny, wystarczy, że jest bardzo emocjonalny. Oczywiście biorę magnez 3 x dziennie, samoistnie nic takiego się nie dzieje. Czy któraś z Was tak miewała, czy często, czy miałyście na to jakieś sposoby?

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 11

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz powiedzieć lekarzowi i niech się głowi co na to poradzić... Może spróbuj pić meliskę przed snem, trochę spokojniej będziesz spała.

    201811152844.png
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam i myslalam ze tylko ja..a jestem dopiero w 11tyg.
    Troche sie tym stresuje..ale poki co wszystko jest ok...mam nadzieje ze te króciutkie skurcze nie szkodza..

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • antola Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 26 maja 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam, nieraz aż budza mnie skurcze, pytałam swojego lekarza, nie wpływają one na ciążę :)

    8b64f2993c56e5cd22340845b5545f2d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mia21 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam :) i pewnie jeszcze będę miała. No cóż, życie, natury nie oszukasz :P nie stresuj się tym, bo więcej tym stresem zaszkodzisz ;)

    m3sxskjocy1o0f5x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ