X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr skurcze w 2 trymestrze
Odpowiedz

skurcze w 2 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zaczelam dzis 18tydzien i niepokoi mnie jedna rzecz. Od piatku odczuwam jakby skurcze macicy, ktore odczuwam jakby napompowanie balonika i po paru sekundach puszcza. Nie sa bolesne, nie twardnieje mi brzuch, ale jest to pewien dyskomfort. Dzieje sie to wieczorami tak po 19. Dodam ze wczesniej nic nie robie bo glownie w tych godzinach ogladam telewizje i leze. Nie czuje jeszcze ruchow dzie ka wiec moze tak to sie u mnie zaczyna? Wizyte mam za tydzien i nie wiem czy poczekac czy isc wczesniej. Moze ktos mial takie odczucia?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze Braxtona-Hicksa poczytaj sobie o nich. Nie sa grozne wystepuja wlasnie okolo 20tc. To macica przygotowuje sie do porodu ktory wystapi za jakies czas ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proponuje brać megnez b6 abyś się nie niepokoiła do wizyty - nie zaszkodzi a może zminimalizować skurcze

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myslalam ze to moga byc wlasnie te skurcze ale czy nie za szybko?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poczułam wczoraj takie skurcze bardzo delikatne, ale maluszek w ogóle dawał czadu jakoś tak bardziej na dole.

    3i49krhmik48bp05.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ