X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Stosunek mamusia+tatuś
Odpowiedz

Stosunek mamusia+tatuś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 27 maja 2019, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj ginekolog Ci nie powiedzial, ze w normalnie przebiegajacej zdrowej ciazy intymnosc jest OK od poczatku do konca?

    Majorka lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnos wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam do was takie pytanie, a nigdzie podobnego wątku nie znalazłam. Za tydzień rozpoczynam II trymestr. Czy w trakcie ciąży można uprawiać stosunek bez zabezpieczeń ze swoim partnerem? Czy niesie to za sobą jakieś konsekwencje, jakieś ryzyko ?

    Można jak ciąża nie jest zagrożona, bawcie się dobrze ;)

    Karolajnos, Majorka lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ