X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tętno dziecka-15/16 tydzień ciąży.
Odpowiedz

Tętno dziecka-15/16 tydzień ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem obecnie na przełomie 15/16 tygodnia ciąży. Od 2 tygodni posiadam i używam detektora tętna płodu (raz dziennie albo co drugi dzień dla uspokojenia :) ).
    Normalnie tętno wynosiło średnio 145-150 uderzeń na minutę, a od wczoraj zauważyłam, że tętno mocno przyspieszyło i pokazuje momentami nawet 170 (głównie ponad 150-160)
    Zaniepokoiło mnie to mocno,nie wiem jakie są normalne zakresy tętna na tym etapie ciąży.

    Czy na przyspieszenie tętna może wpłynąć np. mój wysiłek, poddenerwowanie albo niedostateczne nawodnienie? Maluch bardzo aktywny, ja już czuję delikatne ruchy (to moja kolejna ciąża)

    Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?Jakie tętno jest uznawane na tym etapie jako norma? Czy mam powód do niepokoju?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ