X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tetno płodu
Odpowiedz

Tetno płodu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MALINAK Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2021, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka potrzebuje porady. Jakis czas temu zakupiłem detektor tętna zeby być wiadomo spokojniejsza i mam pytanie jestem w 14+2 tc i tetno dzidziusia wychodzi 165/178 i w naczytałam się ze norma to 160 i troszke sie zaniepokoiłam bo ja niestety mam problem z serduszkiem i moje tetno wychodzi w spoczynku powyżej 100 kardiolog mam za kilka tyg. Tez wizyta u gin niedlugo wiec sie dowiem. Ale czy ktoras z was tak miała a dzidzia byla zdrowa. Bo boje sie zeby ze mnie nie przeszło na dzidzie.

• Kora88 Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2021, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś słyszałam tylko że wysokie tętno może być jak się za małp wody pije chyba.. 2 l pij pamietaj jak coś.

Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ