X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tetno płodu
Odpowiedz

Tetno płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka potrzebuje porady. Jakis czas temu zakupiłem detektor tętna zeby być wiadomo spokojniejsza i mam pytanie jestem w 14+2 tc i tetno dzidziusia wychodzi 165/178 i w naczytałam się ze norma to 160 i troszke sie zaniepokoiłam bo ja niestety mam problem z serduszkiem i moje tetno wychodzi w spoczynku powyżej 100 kardiolog mam za kilka tyg. Tez wizyta u gin niedlugo wiec sie dowiem. Ale czy ktoras z was tak miała a dzidzia byla zdrowa. Bo boje sie zeby ze mnie nie przeszło na dzidzie.

  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś słyszałam tylko że wysokie tętno może być jak się za małp wody pije chyba.. 2 l pij pamietaj jak coś.

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ