X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wymioty
Odpowiedz

wymioty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grubaae Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , dziewczyny macie jakieś rady na " poranne mdłości " ?? Jestem w 19 tyg i nie wiem już co robić ;(

  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomagały migdały i pozycja leżąca, ale miałam "tylko" mdłości, bez wymiotów. ponić skuteczny jest też imbir. ale wszystkie te metody mogą łagodzić objawy, nie usuną ich całkowicie, trzeba przeczekać. Pij dużo żeby się nie odwodnić. I trzymaj się! :)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedz na noc cos i rano przed wstaniem zjedz chocby paluszka. pusty zoladek glownie powoduje poranne mdlosci :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten imbir to dziala gdzies dopiero po tygodniu a szczerze mowiac mi osobiscie nie pomogl :D

    zoniaa lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wąchałam miętę, zawsze nosiłam przy sobie torebeczkę ekspresową albo gumę do żucia

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ