X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wysokie ft4 w drugim trymestrze
Odpowiedz

wysokie ft4 w drugim trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 2 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam niedoczynność tarczycy, a po leczeniu letroxem wpadłam w nadczynność w dodatku bardzo skoczyło mi ft4. Czy któraś z Was miała za wysokie ft4 lub polekową nadczynność tarczycy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 21:39

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 2 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzien temu sue dowiedzialam ze mam niedoczynnosc. Tsh 5,1, ft3 4,6 chyba ft4 11,58. Wyniki bede robic za dwa tyg. Narazie biore euthyrox dawke 37,5. Zobacze co dalej bedzie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 3 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowina wrote:
    Miałam niedoczynność tarczycy, a po leczeniu letroxem wpadłam w nadczynność w dodatku bardzo skoczyło mi ft4. Czy któraś z Was miała za wysokie ft4 lub polekową nadczynność tarczycy?


    Ja zaczynałam ciążę z tsh ponad 3, teraz wpadłam w lekką nadczynność i dr musiał mi zmniejszyć dawkę Euthyroxu. Prawdopodobnie wynika to z tego, że dziecko również zaczęło produkcję hormonów i stąd nadwyżka u nas. Skonsultuj z lekarzem dawkę i nie martw się na zapas :*

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Eowina Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 3 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewela87. Miałam tak jak Ty.Przed ciążą miałam TSH nieco ponad 3. Dostałam dawkę 5xw tyg. letrox 50 i 2xw tyg. Letrox 75. Od tego wpadłam w nadczynność i mam teraz TSH 0.06. Kazała mi teraz cały czas brać letrox 50. Co ciekawe ft4 też mi baaardzo skoczyło. Ale endo mówiła, że mam się nie martwić bo na moje 16-tygodniowe maleństwo nie ma to złego wpływu. Jakoś mam wątpliwości, ale w końcu lekarz to chyba wie co mówi...

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 4 października 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej, że w tą stronę niż odwrotnie. Mój też nie przejął się tym śmiertelnie, więc uznaj, że wiedzą co robią :)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ