X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zmęczenie w II trymestrze
Odpowiedz

Zmęczenie w II trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 18 września 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 18 tc i czuje mega zmęczenie i wgl brak jakiegokolwiek skupienia. Ciężko mi się skoncentrować :( Prowadzę własną działalność gospodarczą i czasami nie mam już siły. .. Znacie może jakieś sposoby na odzyskanie sił? Buziaki brzuchatki :*

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 18 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to chyba rożnie bywa, mówią że II trymestr najlepszy a ja się najlepiej czuje teraz w III :)
    A to że czasami nie ma sil to nic na to nie poradzimy, takie uroki ciąży.
    Im bardziej stawałam się leniwa tym gorzej się czułam
    Codzienne spacery plus w moim przypadku jazda na rowerze stacjonarnym dają mi sporo mocy :D
    No i bez porannej kawy z mlekiem nie zaczynam dnia, w ciąży strasznie spadło mi ciśnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 10:59

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam...też na niczym skupić się nie mogłam...wysłowić porządnie...:)
    Chyba nie ma na to sposobu...wszystko zwalałam na odmienny stan:)
    Teraz już potrafię się skupić i poprawnie składam zdanie w całość:) wcześniej,to była prawdziwa masakra...właśnie w drugim trymestrze:)
    Może u Ciebie już niedługo też wszystko do normy wróci;)
    Pamietam jeszcze,że miałam ładnego powera w drugim trym.:) mogłam wszystko :)
    Teraz też bym mogła,gdyby nie to,ze brzuszek baaaaardzo mocno mi uciska na wszystko co na dole ;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ