X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr zmienne nastroje
Odpowiedz

zmienne nastroje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ostatnio zrobiłam się jakaś płaczliwa, ciut zaczyna mnie to denerwować. Czy też tak macie?
    Wczoraj: moje córki coś tam sobie dogadywały - jak zwykle i jak to nastolatki, w pewnym momencie zrobiło mi się tak żal młodszej, że ta starsza na nią naskakuje że zamiast uspokoić i pogadać rozryczałam się. Dziś: wiem że mój P zmienia prace, otrzymał lepszą propozycje i będzie umowa i co najważniejsze będzie robić co lubi, do tej pory umowy zlecenie. No ale tak sobie pomyślałam że jak będzie wyjeżdżać, a to niestety jest nieuniknione, będę sama i znów łzy w oczach.
    Ostatnio zamiast widzieć dobre strony - jak do tej pory, widzę same złe... Robi się ze mnie pesymistka

    Marta28 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę nic niezwykłego w zmiennych nastrojach w ciąży. Ja potafię w ciągu 10 min przejść przez ich całą gamę ;)

    Marta28 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku tygodni też płaczę z byle powodu ;)

    Marta28 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wyję z byle powodu :P np, że zwymiotowałam herbatę, którą zrobiła mi mama :P to był akurat wczorajszy dramat. Ciekawe co będzie dziś ;)

    Marta28, binka76, Madzia890722 lubią tę wiadomość

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę :-) Jak powiedzialam mężowi, że poskarżę się ginowi , że "mąż nie rozumie moich humorów ciążowych" to mój mąż obraził się na mnie :-)
    Miałam bardzo ciężki ostatni tydzień, bo mój mąż złamał nogę. Siedziałam w szpitalu do późna, wracalam do domu i płacz.. przez pierwsze trzy doby spałam od 2 - 4 godzin. Budziłam sie nad ranem i znowu płacz.. Jak siedziałam w szpitalu to było w miarę ok.. Ale w domu masakra.. Prawdopodobnie mąż jutro wróci do domu, to wtedy też sie zacznie :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu strasznie wrażliwa się zrobiłam...łzy w oczach jak zobaczę jakieś małe dzieciątko, kaczuszkę, kotka, pieska itp. hehe
    jak jeszcze jakaś krzywda się im dzieje to już płacz na całego:|

    Monika A lubi tę wiadomość

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosz, czyli nie jest ze mną tak źle :)
    Bo raczej taki stan przypisuje się I trymestrowi - chyba, a nie II

    Wczoraj płakałam bo moja córeczka (12 lat), tak przylepiała się do ojczyma, mojego partnera (od 6 lat jestem rozwódka), że aż mi łzy się cisnęły, że jej wlasny ojciec tak nie potrafi.

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od samego poczatku mam bardzo słabe nerwy. Baardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, a rozpłakać potrafie się na zawołanie, wystarczy, że ktos cos powie, pomyślę o czymś smutnym i już.

    21.10.2015 Leon <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waśnie podobno w 2 trymestrze szaleją te hormony na zmienne nastroje ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie leżę łzy płyną mi łzy szczęścia :-). Patrzę na brzuszek Bo mój Maluszek dzisiaj daje o.sobie znać tak wyraźnie :-). Oczywiście musiałam zadzwonić i powiadomić męża :-)

    binka76 lubi tę wiadomość

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ,a Ja to samo bucze z byle powodu ciągle jestem rozżalona hehe za chwile sama się śmieje ,że płakałam ... hehe

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poryczałam się przytulając do męża :P Obciachowo, haha :P Aż się chłopak przejął, że coś się stało :P Ja na to, że tak, hormony ;)

    binka76, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, ja też dziś już płakałam 3 razy... powód- nieznany :P

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam od początku.Nie dość że byłam nerwowa przed ciążą to teraz wybucham przy każdej okazji.A najbardziej mnie denerwuje jak narzeczony marudzi a to znowu coś kupiłaś miałaś nic już nie kupować(ubranka dla dziecka )twierdzi że mamy dużo czasu...
    A i tak wszyscy mnie strasznie bardzo często irytują :P

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też mam podobnie. Płaczę wyjątkowo dużo. Wystarczy, że coś mnie lekko zdenerwuje, zasmuci lub wzruszy i już płaczę. Normalnie jestem twarda jak skała a teraz płaczliwy mięczak ;P

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Monika A Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei placze z powodu wspomnien. Jak sie wyplacse to do tego nie wracam. Ale jesli ktos przekracza moje granice to sie zloszcze i dobrse, bo wcsesniej dawalam sobie wejsc na glowe. W sumie to lubie taka siebie;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ