X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr zwolnienei L4 !
Odpowiedz

zwolnienei L4 !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 27 lutego 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, mialyscie moze taki przypadek, ze daty L4 nalozyly Wam sie ok 7 dni ? Sa jakies konsekwencje potem w ZUSie ?

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam, bo chodzę do mojej gin raz w miesiącu i przy okazji wystawiają pielęgniarki zwolnienie... Myślę, że w Zusie się zorientują i nie wypłacą podwójnie za te 7 dni. Co to to nie :) Zus w tą stronę się nie myli ;))

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha racja, Oni woleliby zabrac niz dac :D:P

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, że nałożyły się 2 tygodnie, ale to nie miało znaczenia. Dokładnie, oni już sobie przypilnują, żeby przypadkiem nie wypłacić podwójnie :P
    Jestem zarejestrowana w internetowym zusie i tam przy tym zwolnieniu widziałam, że pisało tylko "odmowa świadczenia", właśnie za ten okres, w którym zwolnienia się nałożyły.

    81clk9i.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, dziewczyny mają rację. oni sobie to prawidłowo zinterpretują, na pewno Ci nie wypłacą 2x ani nie będą mieć żadnych roszczeń do Ciebie. więc się nie przejmuj. :)

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEKI ! :)

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama z groszkiem, jesli dostalas l4 pokrywajace sie, to lepiej sobie zadzwon do zusu. Bo i tak wezwa cie albo pracodawce do poprawy, a dodatkowo jesli juz fostajesz wyplaty z zus, moze to sporo opoznic twoja wyplate! Takze lepiej sobie tam przedzwon.

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nikt nikogo nie wzywał ;)

    81clk9i.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojego doświadczenia podpowiem, że zwolnienie od lekarza i zwolnienie szpitalne mogą na siebie nachodzić. Byłam na zwolnieniu od piątku do piątku i we wtorek trafiłam do szpitala a szpital wystawił mi zwolnienie od środy do piątku następnego tygodnia i nie było problemu. W szpitalu z resztą powiedzieli mi, że może na siebie nachodzić.

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 5 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ! Dzwonilam do ZUS-u, zeby sie upewnic na 100% i OTÓŻ lepiej, zeby zwolnienia na siebie nachodzily niz byly przerwy ! :) ZUS i tak nie wyplaci niczego 2 razy :D

    relgcwa1nrtfgkrw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ