X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Alkohol w deserach
Odpowiedz

Alkohol w deserach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 17 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy pozwalałyście sobie w ciąży na desery ze śladowymi ilościami alkoholu? Oczywiście nie mówię, że codziennie, ale od okazji. Bo ja bardzo unikałam od początku ciąży, ale ostatnio kupiłam deser truskawkowy (czytałam w sklepie skład małym druczkiem). Przychodzę do domu, taką mam na niego ochotę, a tam na samym dole napisane 1,2g alkoholu/100g. Czy myślicie, że mogę sobie pozwolić na niego?

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio pochłonęłam lody zabajone (1 gałka) i dopiero jak zjadłam to sobie uświadomiłam, że mają jakiś tam przecież %. Nie wiem o czym myślałam je kupując :/

  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o to chodzi czy to bardzo źle czy nic nie zaszkodzi taka ilość od czasu do czasu. Czytałam np. że czasem lekarze przepisują kobietom kielonek wina czerwonego dziennie na anemię to logicznie patrząc nie powinien taki deser być groźny.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ