X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr BLIZNA PO CC
Odpowiedz

BLIZNA PO CC

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuza1987 Koleżanka

Wysłany: 11 lutego 2017, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , od ostatniego poniedziałku temat mojej blizny nie daje mi spokoju. W poniedziałek byłam na usg (28-32 tc) z malutką wszystko ok. Natomiast lekarz również zajrzał do mojej blizny ( badanie przez powłoki brzuszne) i stwierdził, że blizna ma 1,7 mm a w niektórych miejscach wątpliwa ciągłość blizny. Ta informacja jest dość niepokojąca ( niestety moja lekarz prowadząca jest na wakacjach, telefonicznie mnie uspokoiła, że nic się nie dzieje i żyć normalnie) jednak ten temat nie dawał mi spokoju. Wczoraj udałam się na kolejne usg. Lekarz, który mnie przyjmował, mówi że przyjął około 12 tyś porodów w swoim życiu i tylko raz widział pękniętą macice. Następnie wykonał mi badanie usg. Już przez powłoki brzuszny twierdził,że ciągłość jest zachowana ale jeszcze dla pewności wykonał badanie transwaginalnie. Dojechał do samej blizny i stwierdził, że ciągłość jest zachowana a blizna w najcieńszym miejscy ma 3.9 a w najgrubszym 4,9. Moje pytanie jest czy miałyście do czynienie z takim kłopotem i co myśleć o tych rozbieżnych badaniach. Chyba to transwaginalne jest dużo bardziej wiarygodne , prawda? z góry dziękuje za pomoc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ