X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból jak przy rozciąganiu koło pępka
Odpowiedz

Ból jak przy rozciąganiu koło pępka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 4 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj kilka razy zabolało mnie po prawej stronie pępka. Ból rozchodzący się w linii pionowej. Krótki, piekący jak np. przy rozciąganiu jak się przedobrzy i zaboli i trzeba zmienić pozycję. Oczywiście u ginekolog byłam kilka dni temu (było wszystko dobrze), więc zapytać mogę dopiero za 1,5 tyg. Ale trochę się zmartwiłam, bo pierwszy raz taki ból miałam i wydaje się dziwny. Miałyście coś takiego? Czy to może być coś związanego z rozciąganiem czegoś?

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 5 września 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie spotkał taki piekący ból? :(

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 5 września 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam juz od jakiegos czasu ale taki jeden epizod bolowy trwa maksymalnie minutke i ustaje wiec nie przykladalam do tego nigdy wagi:) uznalam, ze brzuch mi raczej nie pęknie to chyba nie ma sie co przejmowac a pewnie czasami tak musi byc, ze costam sie porozciaga bardziej bo tak mysle, ze to stad:)

    sznurowka lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej miałam to samo, tylko po lewej stronie pępka okazało się, że mała po prostu tam swój zadek usadowiła i rozciągało się, a bolało jakby mi ktoś tam żelazkiem przejechał :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 17 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle w okolicach pępka nie są groźne - są normalne. Ścięgna, mięśnie i skóra się rozchodzi maksymalnie, więc siłą rzeczy ma prawo boleć :)

    85999n73ze96h91v.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie same bole mam co jakis czas. Maluch wypycha się w tym miejscu i powoduje to taki piekący ból, ktory nasila się przy dotyku ;) Zupełnie normalne.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 27 listopada 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również miewam takie bóle. Chyba norma ;)

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bardzo silne bóle mięśni brzucha takie piękąco rozrywające powyżej pępka i pod mostkiem. Całą pierwszą ciążę panikowałam co to takiego, czasami ból był nie do wytrzymania, przy czym moja gin obstawiała że z ciążą się nic nie dzieje złego. Po ciąży okazało się że rozeszły mi się mięśnie proste brzucha i stąd był ten ból. Teraz jestem w kolejnej ciąży, brzuch mam dużo mniejszy i te bóle choć są, są dużo słabsze, mam nadzieję że nie nabawię się przepukliny brzusznej bo w jej kierunku byłam już konsultowana przez chirurga po pierwszej ciąży.

  • BeniAla Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi taki piekący ból po lewej stronie pępka pojawia przede wszystkimm wtedy gdy przesadze z ruchem, tzn zamiast się położyć to jeszcze chce coś zrobić i stwierdziłam, że to maluszek przypomina mi o przerwie :)

    BeniAla
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ