Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból kręgosłupa
Odpowiedz

Ból kręgosłupa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małamilenka Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 5 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem w 30tc i od dwóch dni mam tak mi się wydaje ból kręgosłupa który jest bardzo ale to bardzo uciążliwy. Tylko w niektórych pozycjach np. na siedząco mija lecz na chwilę :(. Czy ból kręgosłupa jest normalny w ciąży ??? jeśli tak to może macie jakieś sposoby na jego złagodzenie. Myślałam, że to nerka lecz wyniki moczu wyszły ok .

    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 10:46

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jest normalny. U mnie zaczał sie dopiero teraz - 36tc.

    Też myślałam na początku że to jakiś narząd bo promieniowało mi gdzię w okolicę pod żebrami. Mnie na szczęście boli tylko w nocy.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 6 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie tyle mam problemy z kręgosłupem co z biodrami, nie mogę od paru dni przez nie spać.... :(:(

  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 18 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie nie dość ze ból w okolicach krzyża to jeszcz strasznie ciągnie od pachwiny. Noce są najgorsze. Młoda jest już strasznie nisko a to 36tyd wiec leżę by coś przeciągnąć. Macie jakieś pomoce by przetrwać ?

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 24 października 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczujący mąż który pomasuje,termofor, maść bursztynowa i wygodna pozycja niekoniecznie zupełnie leżąca.

    Aneczka131 lubi tę wiadomość

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ