X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bole podbrzusza 32 tyg
Odpowiedz

Bole podbrzusza 32 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 75 42

    Wysłany: 4 października, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem w 32 tygodniu, od paru dni odczuwam lekkie bóle podbrzusza. Nie twardnieje mi podczas nich brzuch, ani temu bóle nie przeszkadzają w żadnych czynnościach ale martwię się że mogą spowodować poród albo że to już te przepowiadające skurcze. Czy któraś z was tak miała lub ma? Wizyta u gin we wtorek

    preg.png
    Staś💙28+3 1370gram💙
  • Waflut Autorytet
    Postów: 473 373

    Wysłany: 8 października, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo. Bóle jak na miesiączke, trwają max 5min. Prawdopodobnie to przepowiadające :) macica powoli się przygotowuje do porodu. A bierzesz magnez? Jak miałam wcześniej skurcze to lekarz kazał brać większą dawkę i pomogła.

    preg.png
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 75 42

    Wysłany: 14 października, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waflut wrote:
    Mam to samo. Bóle jak na miesiączke, trwają max 5min. Prawdopodobnie to przepowiadające :) macica powoli się przygotowuje do porodu. A bierzesz magnez? Jak miałam wcześniej skurcze to lekarz kazał brać większą dawkę i pomogła.
    Już zapomniałam o tym wątku, ale okazało się że moje bóle podbrzusza to skracanie się szyjki, w 33 tygodniu miałam tylko 20 mm i skracała się bardzo szybko. Dodatkowo miałam skurcze które się pisały na ktg. Trafiłam do szpitala z porodem zagrażającym, dostałam sterydy na płuca i mam założony pessar. Ale jestem chyba takim słabym przypadkiem po prostu, dużo zdrowia 🩷

    preg.png
    Staś💙28+3 1370gram💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ