X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Co jecie przy cukrzycy ciążowej
Odpowiedz

Co jecie przy cukrzycy ciążowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 8 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - mam pytanie odnośnie jedzenia przy cukrzycy ciążowej - co jecie , macie jakieś smaczne i odpowiednie dania, aby opanować cukier

    gwz lubi tę wiadomość

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 8 lutego 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 3 dzień i sprawdzam co mogę jeść. Zauważyłam na razie, że wystarczy że jem mniejsze porcje a często (2-2,5h) i cukry po posiłkach jak na razie mieszczą się w normie. Zamiast cukru, dosładzam sobie herbatkę ksylitolem. Jem ciemne pieczywo. Póki co, to wystarcza.
    Jeśli jednak masz problem z dietą, polecam zamówić sobie diete pudelkową. Przynajmniej na początku bedziesz wiedziala co jeść.
    https://suvibox.pl/diety/dieta-dla-kobiet-w-ciazy/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2021, 09:41

    gwz lubi tę wiadomość

  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 13 lutego 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez jesyem na diecie codziennie badam cukier 4 razy , z rana jem najczęściej , jajka smażone z awokado papryka pomidor i pumpernikiel , drugie śniadanie to owsianka z płatkami prawnymi - 2 łyżki i jogurt naturalny , obiad pierś z kurczaka grillowana z kasza gryczana , podwieczorek jakiś sok z grapefruitem a kolacja kanapki z pasztetem , wędlina pomidorem - mój stały zestaw i się sprawdza :)

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 22 marca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba najlepiej odstawic wszystkie slodkie napoje mozna robic sobie napoj woda z pomarancza jest super albo przerzucic sie na soki pomidorowe sa niskokaloryczne

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ